"Chcieć zmiany to krok pierwszy, wykonajmy drugi"
Medical Fitness Trainer Aneta Piątek
tel: 503-985-712, email:

FITNESSACJA - ZAJĘCIA FITNESS

 • Poniedziałek
 • 17:55

  RZEŹBA CIAŁA

  zapisy

  Szkoła Podstawowa nr 1

 • 19:00

  CORE/ABT

  bez zapisów

  Szkoła Podstawowa nr 1

 • Wtorek
 • 19:05

  TRENING DNIA

  (bez zapisów)

  Szkoła Podstawowa Nr 1

 • Środa
 • 17:55

  RZEŹBA CIAŁA

  zapisy

  Szkoła Podstawowa nr 1

 • 19:00

  ABT

  bez zapisów

  Szkoła Podstawowa nr 1

 • Czwartek
 • 19:00

  TRENING DNIA

  bez zapisów

  Szkoła Podstawowa nr 1

 • Piątek
 • 18:00

  PILATES Nowość!

  Szkoła Podstawowa nr 1

 • 19:00

  SHAPE

  Zadbaj o biodra, uda i pośladki + RAMIONA!

  Szkoła Podstawowa nr 1

 

ZASTRZYK ENERGII? MASZ CHĘĆ NA DAWKĘ ENDORFIN - hormonów szczęścia?
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA GRUPOWE FITNESSACJI!
 


ZAJĘCIA FITNESS odbywają się w Brzegu Dolnym, w Szkole Podstawowej nr 1, ul. A. Mickiewicza 2, według harmonogramu zamieszczonego powyżej. (na okres wakacji obowiązuje nieco inny grafik, zapraszam do kontaktu!)

Grafik zajęć fitness jest bardzo różnorodny, każdy z nas jest inny i ma inny cel treningowy: aby skrócić drogę do Twojego celu treningowego skonsultuj ze mną dobór zajęć. To dla Ciebie jest oferta Fitnessacji, aby pomóc Ci uzyskać maksymalną satysfakcję treningową, polepszyć Twoje samopoczucie i zdrowie! 

Czy wiesz, że aktywność ruchowa przyniesie jeszcze lepsze rezultaty jeśli wesprzesz ją odpowiednim żywieniem lub treningiem personalnym? Zapraszam do zakładki TRENING/Fitnessacja Trening Personalny i Edukacja Żywieniowa.

OPIS ZAJĘĆ GRUPOWYCH FITNESS:
 
 
RZEŹBA CIAŁA-SZTANGI
Ćwicząc systematycznie uzyskasz wspaniałą rzeźbę ciała, pozbywając się „kołderki” tkanki tłuszczowej okalającej Twoje mięśnie. Zaobserwujesz wzrost siły fizycznej – z treningu na trening nie tylko Twoje ciało będzie wyglądało „apetyczniej” ale i staniesz się mocny/mocna psychicznie wygrywając najistotniejszą walkę – walkę ze swoimi słabościami! Satysfakcja treningowa gwarantowana! Modelowanie Twojego ciała i spalanie tkanki tłuszczowej! Również dla Panów - rzeźba ciala!
 kliknij tutaj, aby zobaczyć skrót zajęć
Kliknij Tutaj, aby zobaczyć skrót zajęć

CORE/ABT
Systematyczne uczęszczanie na zajęcia pozwoli zmniejszyć obwód w talii, a Twój brzuch nabierze apetycznego wyglądu! Ćwicząc na CORE pozbędziesz się bólów kręgosłupa i zapobiegniesz ich występowaniu! Na tych zajęciach Twoje mięśnie brzucha zostaną wzmocnione a mechanizmy spalające zapasy tkanki tłuszczowej w okolicy talii uaktywnione. Poczuj się wspaniale i zrób coś dobrego dla Twojego kręgosłupa!
 kliknij tutaj, aby zobaczyć skrót zajęć

ABT
Ćwicząc na ABT uzyskasz smukłe i jędrne uda, pośladki i brzuch. Zawsze chciałaś mieć lekko zaznaczone mięśnie łydki, uda? Podniesione pośladki i dołeczki ponad nimi? To się dzieje na tych zajęciach. Wzmocnienie siły dolnych partii mięśniowych to sprawność fizyczna na długie lata. Ulubione zajęcia Pań:)

Kliknij Tutaj, aby zobaczyć skrót zajęć


TRENING DNIA - TURBOSPALANIE

Jest to trening ukierunkowany na przyspieszenie metabolizmu. W krótkim czasie: spalasz niesamowicie dużą ilość kalorii, wytwarzasz ogromną ilość endorfin - hormonów szczęścia produkowanych podczas wysiłku fizycznego, pokonujesz swoje słabości. Uczęszczając systematycznie na ten intensywny trening zauważysz poprawę sylwetki i zmniejszysz procent tkanki tłuszczowej, znacznie przyspieszysz metabolizm przed weekendem! Nie tylko dla Pań, zapraszamy również Panów!


ZUMBA&SALSA&LATINO

Zajęcia te to połączenie Zumby z elementami nauki tańca Latino i Salsy. Dynamika i specyfika zajęć ukieronkowana na taniec. Jeśli od zawsze marzyłaś o rozruszaniu swoich bioder czy zaskoczeniu znajomych na parkiecie - te zajęcia są właśnie dla Ciebie!


DO MIŁEGO...wypocenia się!:)