"Chcieć zmiany to krok pierwszy, wykonajmy drugi"
Medical Fitness Trainer Aneta Piątek
tel: 503-985-712, email:

FITNESSACJA - ZAJĘCIA FITNESS

 • Poniedziałek
 • 17:55

  RZEŹBA CIAŁA

  zapisy

  Szkoła Podstawowa nr 1

 • 19:00

  CORE&STEP

  bez zapisów

  Szkoła Podstawowa nr 1

 • Wtorek
 • 19:05

  TRENING DNIA

  (bez zapisów)

  Szkoła Podstawowa Nr 1

 • Środa
 • 17:55

  RZEŹBA CIAŁA

  zapisy

  Szkoła Podstawowa nr 1

 • 19:00

  SALSATION

  bez zapisów

  Szkoła Podstawowa nr 1

 • Czwartek
 • 19:00

  TRENING DNIA

  bez zapisów

  Szkoła Podstawowa nr 1

 
 


ZAJĘCIA FITNESS odbywają się w Brzegu Dolnym, w Szkole Podstawowej nr 1, ul. A. Mickiewicza 2, według harmonogramu zamieszczonego powyżej.

Grafik zajęć fitness jest bardzo różnorodny, każdy z nas jest inny i ma inny cel treningowy: aby skrócić drogę do Twojego celu treningowego skonsultuj ze mną dobór zajęć. To dla Ciebie jest oferta Fitnessacji, aby pomóc Ci uzyskać maksymalną satysfakcję treningową, polepszyć Twoje samopoczucie i zdrowie! 

Czy wiesz, że aktywność ruchowa przyniesie jeszcze lepsze rezultaty jeśli wesprzesz ją odpowiednim żywieniem lub treningiem personalnym? Zapraszam do zakładki TRENING/Fitnessacja Trening Personalny i Edukacja Żywieniowa.

OPIS ZAJĘĆ GRUPOWYCH FITNESS:
 
 
RZEŹBA CIAŁA-SZTANGI
Ćwicząc systematycznie uzyskasz wspaniałą rzeźbę ciała, pozbywając się „kołderki” tkanki tłuszczowej okalającej Twoje mięśnie. Zaobserwujesz wzrost siły fizycznej – z treningu na trening nie tylko Twoje ciało będzie wyglądało „apetyczniej” ale i staniesz się mocny/mocna psychicznie wygrywając najistotniejszą walkę – walkę ze swoimi słabościami! Satysfakcja treningowa gwarantowana! Modelowanie Twojego ciała i spalanie tkanki tłuszczowej! Również dla Panów - rzeźba ciala!
 kliknij tutaj, aby zobaczyć skrót zajęć
Kliknij Tutaj, aby zobaczyć skrót zajęć

CORE&STEP
Systematyczne uczęszczanie na zajęcia pozwoli zmniejszyć obwód w talii, a Twój brzuch nabierze apetycznego wyglądu! Ćwicząc na CORE&STEP pozbędziesz się bólów kręgosłupa i zapobiegniesz ich występowaniu! Na tych zajęciach Twoje mięśnie brzucha zostaną wzmocnione a mechanizmy spalające zapasy tkanki tłuszczowej w okolicy talii uaktywnione. Poczuj się wspaniale i zrób coś dobrego dla Twojego kręgosłupa! Platforma - step powoduje, że więcej spalasz kalorii.
 

TRENING DNIA 

Jest to trening ukierunkowany na przyspieszenie metabolizmu. W krótkim czasie: spalasz niesamowicie dużą ilość kalorii, wytwarzasz ogromną ilość endorfin - hormonów szczęścia produkowanych podczas wysiłku fizycznego, pokonujesz swoje słabości. Uczęszczając systematycznie na ten intensywny trening zauważysz poprawę sylwetki i zmniejszysz procent tkanki tłuszczowej, znacznie przyspieszysz metabolizm przed weekendem! Nie tylko dla Pań, zapraszamy również Panów!


SALSATION

Zajęcia te to zastrzyk salsowej energii ruchów tanecznych.


DO MIŁEGO...wypocenia się!:)