"Chcieć zmiany to krok pierwszy, wykonajmy drugi"
Medical Fitness Trainer Aneta Piątek
tel: 503-985-712, email:

FITNESSACJA - TRENING PERSONALNY

"Prawdziwą pewność siebie bierze się z WIEDZY w umyśle,

SIŁY w ciele,

UCZCIWOŚCI w sercu"

Jhoon Rhee


CENTRUM FITNESSACJA - Studio Treningu Personalnego to miejsce, które daje maksymalizację Twoich zmagań treningowych. Poprzez spotkanie z Twoim Trenerem Personalnym realizujesz na treningu plan treningowy skrojony specjalnie dla Ciebie. Całość poprzedzona jest dokładną analizą Twojego składu ciała i stylu życia. A wszystko po to, aby pod okiem specjalistów na trwałe podreperować Twoją kondycję i stan zdrowia.

FITNESSACJA oferuje Trening Personalny - Trening Funkcjonalny. Jednostka treningowa składa się z ćwiczeń użytecznych eliminujących izolację mięśni. Dzięki temu na pewno zaawansowani uzyskają świetne uzupełnienie do dotychczasowego treningu, a początkujący nauczą się prawidłowego toru ruchu, poprawy propriocepcji i czucia głębokiego, od którego zależy dalszy rozwój motoryczności. Profilaktyka bólu kręgosłupa, stabilizacja stawów, aktywacja tkanek miękkich, poprawa jakości życia dzięki wykonywaniu ćwiczeń angażujących mięśnie głębokie, to tylko niektóre z zalet Treningu Funkcjonalnego. Kompleksowy trening przeprowadzam za pomocą najnowocześniejszych przyrządów do ćwiczeń. Stosowanie takiego treningu jest polecane każdej grupie wiekowej, wagowej, osobom z dłuższym bądź krótszym stażem treningowym. 

" Znajdź SIŁĘ w głowie, a niech serce będzie najistotniejszym MIĘŚNIEM .

Do zobaczenia na treningach personalnych skrojonych specjalnie dla Ciebie! Fitnessacja to dla mnie Pasja, a Trening to sposób na życie, pozwól mi zmienić Twoją rzeczywistość"

Trener Personalny Aneta Piątek.

 

TRENING PERSONALNY

 

... SKUTECZNE, EFEKTYWNE rozwiązanie Twojego problemu, gdy zauważysz: 

... POMAGA: