"Chcieć zmiany to krok pierwszy, wykonajmy drugi"
Medical Fitness Trainer Aneta Piątek
tel: 503-985-712, email:

Historie Prawdziwe

Magda przebyła drogę redukcji masy ciała, pod okiem Trenera Anety. Rozpoczęła przygodę z Fitnessacją w roku 2011. Zmniejszyła swoją wagę z 99kg do 74kg. Postanowiła pomagać innym spełniać ich marzenia na drodze do szczupłej sylwetki, będąc przykładem i motywacją dla całej Fitnessacji. W roku 2013 uzyskała swoją wymarzoną wagę 74kg i do dziś cieszy się wspaniałym zdrowiem i lepszym samopoczuciem! To prawdziwy ambasador Zdrowszego Stylu Życia.

 

Zmieniamy Świat na Mniejszy!


 


Przedstawiam Państwu kilka metamorfoz ciała osób, które chciały się pochwalić swoimi efektami, aby zmotywować innych do zmiany:

KRYSTYNA G.

Redukcja 30kg i 20% mniej tkanki tłuszczowej

Wybrała aktywność fizyczną i zmieniła sposób odżywiania

ALINA i ŁUKASZ S.

ALINA: Redukcja 20kg

ŁUKASZ: Redukcja 8kg

Małżeństwo, które zmieniło swoja "kuchnię" o 180 stopni, a aktywność fizyczna wypełniła całkowicie ich wolny czas!

MAGDALENA Ś.

Redukcja 25kg

Od wagi 99kg do INSTRUKTORA. Dziś w szeregach Kadra Fitnessacja. Moja prawa ręka!:)

JOANNA Z.

Redukcja 18kg

Odwiecznie toczyła walkę z nadprogramowymi kilogramami. Należało dodać kilka wskazówek dotyczących treningu i połączyć całość z rozsądnym planem zywieniowym. Na efekt nie trzeba było długo czekać!

WIOLA B.

Redukcja 19kg

W biegu życia, dom Rodzina, wkradła się bylejakość odżywiania i brak aktywności fizycznej. Wiola postanowiła powiedzieć STOP i po pierwszej ciąży odzyskała wspaniałą formę i sylwetkę.

DOROTA O.

Redukcja 8kg

Dzięki konsekwentnym zmianom błędnych nawyków żywieniowych stoczyła wygraną bitwę z tkanką tłuszczową. Diametralnie zmieniła skład ciała na ZDROWSZY!

JAROSŁAW Z.

Redukcja 17kg

Pan Jarek postanowił słuchać sygnałów organizmu dotyczących złego stanu zdrowia.Zaufał FItnessacji i dziś cieszy się wspaniałą formą i dobrymi wynikami badań!

PIOTR M.

Redukcja 24kg

Gdzieś po drodze wkradły się błędne nawyki żywieniowe, a pomimo wysokiego stopnia aktywności fizycznej, zawodnik piłki ręcznej, waga wiecznie była za duża. Wskazówki żywieniowe i treningowe Fitnessacja pomogły uzyskać lepsze parametry, a lepsza forma zawodnika to jego nagroda!

KATARZYNA K.

Redukcja 18kg

Chaotyczność spożycia posiłków w pracy i złe ich komponowanie, powodowały coraz większą frustrację na temat swojej sylwetki. Kasia konsekwetnie dba o właściwe odżywianie a jej wspaniałym wyglądem nie mogą nacieszyć się jej klienci!

ILONA W.

Redukcja 14kg

Oszlifowana perełka, wyrzeźbione ciało! Uwielbia sztangi:):):)

GABRIELA R.

Redukcja 22kg

Wybrała narzędzie treningu personalnego, ćwicząc regularnie i systematyczcnie 3/tydzień poprawiła skład ciała, zredukowała nadprogramowe kilogramy, poprawiła swoje samopoczucie.