"Chcieć zmiany to krok pierwszy, wykonajmy drugi"
Medical Fitness Trainer Aneta Piątek
tel: 503-985-712, email:

EDUKACJA ŻYWIENIOWA


Kolejna próba odchudzania nie powiodła się? Efekt jojo? A może organizm już nie reaguje na bodźce żywieniowe i treningowe?

Chcesz odżywiać się zdrowo, martwią Cię ostatnie wyniki badań lekarskich? Wyrzuć ze swojego słownika słowo dieta a podejmij się edukacji żywieniowej.

Nie układam diet, ja przeprowadzam rewolucję w Twojej kuchni i stylu odżywiania, łaczę Twój trening z dopasowanym menu do aktywności fizycznej.

Moje wieloletnie doświadczenie w branży fitness jako Trener Personalny, Instruktor Fitness i autor programów żywieniowych, podpowiada mi, że  nawet solidne ćwiczenia to nie wszystko. Aby uzyskać długotrwałe i oczekiwane efekty zmagań na siłowni i sali fitness, konieczna jest modyfikacja Twojego stylu odżywiania w zależności od ustalonego celu treningowego. Pozwól mi zmaksymalizować Twoje efekty pracy nad własnym ciałem. Budowanie masy mięśniowej? Redukcja masy ciała? To nie to samo, należy zmodyfikować swoje odżywianie.

Każdy z nas ma inny cel treningowy, każdy z nas jest inny, każdy z nas potrzebuje indywidualnego planu żywieniowego i programu treningowego!

Pierwsze spotkanie to długa rozmowa. Omawiany jest ogólny stan zdrowia, tryb życia, wysiłek fizyczny, nawyki żywieniowe, przeprowadzany jest wywiad dietetyczny i pomiary antropometryczne.

Zapraszam do podjęcia wyzwania!